Co si žádá 21. století, které zatím přežilo i konec světa?

Webové stránky, které umí ovládat i truhlář, řezník, finanční poradce, ekonom nebo třeba zedník.star

tickWebové stránky vám zvýší zisk, přinesou vám nové objednávky a zase vám zvýší zisk. Nebo Vy snad ještě používáte zlaté stránky? Nebo vše hledáte na internetu?

Připravíme Vám webové stránky, na kterých se budou nabízet Vaše konkrétní produkty.

Pokud prodáváte pojištění nebo hypotéky, připravíme vám web, kde návštěvníci mohou vyplnit formulář s poptávkou a odeslat Vám ho na email. Pokud prodáváte maso, nebo třeba rohlíky, budete mít web s vaší nabídkou. Váš nový web se tak stane vašim nejlepším zaměstnancem, který nevyžaduje mzdu, ale pracuje 24h. Buďte on line! Zvedejte své zisky.

HomePro vaši inspiraciOblíbené kreditní karty

Oblíbené kreditní karty

Propracovaný web na adrese http://www.kreditky24.cz. Tento pěkný web nabízí návštěvníkům oblíbené kreditní karty ze Citi banky a další informace například o pojištění karty, kde získat slevu atd.

Za jednu zprostředkovanou kartu máte provizi 1.300Kč. Dále lze na web přidat PPC provizní systém od Skliku, Googlu, nebo jiný. Inzerenti jsou ochotni platit za jedno kliknutí i 70 kč za slovo půjčka.

Jak to funguje - Info pro začínající online podnikatele:

Celý systém je plně automatický, s klienty, kteří žádají kartu, se nesetkáváte, nekomunikujte s nimi. Formulář, který je na webu, je vložen prostřednictvím webu espoluprace.cz, který vám i vyplácí provize.
Vašim jediným úkolem je tedy propagace webu. Nemusíte se tak starat o technickou stránku.

Všem našim klientům poskytujeme i základní poradenství ZDARMA v případě, že si nevědí s něčím rady. Pokud tedy chcete začít provozovat velmi lukrativní finanční web, nemusíte se obávat technických zádrhelu nebo jiných odborných věcí. Stačí napsat email nebo zavolat a my vám poradíme.

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH 21%.